Firmamız kalıp tasarımı aşamasında şu önceliklere dikkat etmektedir. Bu alanda üretim yapmadan önce çalışmanın en başında mühendislerin onayı ve gelişen sistemlerin yeni çalışmayı ne kadar etkileyeceği. Yeni çalışmanın ne anlamda katkıda bulunacağı ve bu kalıbın çalışma alanında dayanıklılığı.

Bu aşamalardan geçen tasarım üretim aşamasına gönderilerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Büyük incelemeler sonrasında oluşturulan kalıp tasarımı firmamızın en çok önem verdiği aşamalardan biridir.

Var olan parçanın kalıp tasarımı ve imalatı, tasarımı yapılan ürünün plastik, metal, saç, sıvama, kesme, şişirme kalıplamaları gibi kalıp tasarımlarının yapılması, var olan kalıp üzerinde yenilik yapma ve revizyon, tasarımı yapılan kalıpla ilgili parçaların imalatına yönelik toleranslı antetli resmi, imalatı yapılacak olan kalıbın sertifikalı malzeme seçimi, kalıbın isteğe bağlı olarak sulandıktan sonra işlenmesi, itici, pim, yolluk, yay, burc gibi malzemelerin garantili malzemelerden kullanımı.

Firmamız kalıp tasarımı aşamasında şu önceliklere dikkat etmektedir :

Bu alanda üretim yapmadan önce çalışmanın en başında mühendislerin onayı ve
Gelişen sistemlerin yeni çalışmayı ne kadar etkileyeceği,
Yeni çalışmanın ne anlamda katkıda bulunacağı ve
Bu kalıbın çalışma alanında dayanıklılığı.